Tifozët e Partizanit shkulin stolat e stadiumit “Elbasan Arena”, shkaktojnë trazira (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Në fund të derbit Partizani-Tirana, tifozët e kuq shkaktuan trazira në stadiumin e Elbasanit. Të pakënaqur nga rezultati ata u konfrontuan me policinë dhe shkaktuan dëme të mëdha matëriale dule shkulur stolat.
Policia u detyrua të përdorte gazin lotsjellës për të qetësuar situatën që u rëndua për disa minuta. /oraneews/
SHIKO VIDEON KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *