January 18, 2022

Tifozja ruse “çmend” stadiumin (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Kampionati Evropian 2020 luhet në 11 qytete të ndryshme dhe dhjetë vende.

Numri i tifozëve në tribuna dhe atmosfera janë të kushtëzuara nga situata epidemiologjike në secilin prej këtyre vendeve.

Por kjo nuk ka ndaluar tifozët të ndjekin nga afër ekipet e tyre të preferuara. Këtë kampionat vëmendjen e rrjeteve sociale ka tërhequr tifozja seksi ruse, Vanessa Mariposa.

Bukuroshja ishte në tribunat e ‘Krestovsky Stadium’ në Shën Petersburg, ku ndoqi ekipin e saj kombëtar teksa mposhti Finlandën. Tifozët e shpallën atë “rusen më të bukur në këtë turne” në rrjetet sociale.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *