Tjetërsimi i pronave në bregdet, SPAK dërgon në gjykatë ish zyrtarë të lartë të Lezhës

0
Shpërndaje lajmin

Prokuroria e Posaçmë njoftoi të martën dërgimin për gjykim të një hetimi të nisur në vitin 2019, ndaj ish-kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj, ish kreut të Këshillit të Qarkut Gjok Ndoka, ish drejtorin e Urbanistikës i Bashkisë Lezhë Sokol Toma dhe disa ish zyrtarëve të tjerë lokalë të cilët i akuzon për “tjetërsimin e pronave […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *