Torino në panik nga Koronavirusi, i infektuar edhe futbollisti shqiptar, trajneri “kryqëzon gishtat” për të mos shkuar më keq

Share

Torino do të luajë këtë javë ndaj Interit, ndeshjen e javës së 8 të Serisë A. Një lajm në orët e fundit ka tronditur klubin granata ku trajneri Marko Xhampaolo dhe dy futbollistë kanë rezultuar pozitivë.

Njëri prej tyre është edhe Mërgim Vojvoda, megjithëse klubi ende nuk ka bërë të ditur emrat e futbollistëve. Ndërkohë sot i gjithë grupi i lojtarëve dhe stafi teknik u janë nënshtruar sërish tamponëve, ndërsa Giampaolo “kryqëzon gishtat” për të mos pasur të prekur të tjerë, pasi do të bëhej vërtetë e vështirë transferta ndaj Interit.

The post Torino në panik nga Koronavirusi, i infektuar edhe futbollisti shqiptar, trajneri “kryqëzon gishtat” për të mos shkuar më keq appeared first on Media .


Share

Komente