Tre të plagosur nga shpërthimi i një granate së vjetër në Përrenjas

Shpërndaje lajmin

Një aksident tragjik ndodhi të dielën në fshatin Kakavec të bashkisë së Përrenjasit kur një granatë e vjetër ka shpërthyer aksidentalisht duke plagosur tre persona, dy gra dhe një burrë që hasën rastësisht në të ndërsa po punonin tokën. Policia njoftoi se ngjarja ndodhi në mesditë, ndërsa të lënduarit ishin Olsi  Elezi, Yllka Bishtogu dhe […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *