April 14, 2021

Trim Jetullahu në zi, humb babain (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Këngëtari kosovar së fundmi ka humbur një nga njerëzit e tij më të shtrenjtë.

Ditën e djeshme Trimi, përmes llogarisë së tij “Instagram” ka bërë publike humbjen e babait të tij.

“Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se me daten 21 mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi Jetullahu. Varrimi bëhet më 22.03.21 në orën 12:00 ( në kohë drake) në varrezat e qytetit të Prishtinë (Dragodan)”, është shprehur mes dhimbjesh këngëtari.

Nazmi Jetullahu gjithashtu ka punuar në arkivin e RTK-së./albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *