“Trishtim”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet (FOTO)

Share

Protestuesit që mbështesin Donald Trump kanë vërshuar brenda ditën e djeshme Kongresit në SHBA. Teksa në dy dhomat zhvillohet debat për votat elektorale dhe numërimin e tyre, protestuesit kanë vendosur që të mos lejojnë mbledhjen dhe kanë shkaktuar trazira për 12 orë. Lidhur me këtë ngjarje kaa reaguar ish- kreu i Aleancës Kuq e Zi.

“Trishtim: “Rënia e një modeli”, ka shkruar Kreshnik Spahiu duke publikuar pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit.

FOTO:

640 0 5ff708321edbc


Share

Komente