Tritol në një banesë në Tiranë, detajet e para

Shpërndaje lajmin

Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 22.01.2023, rreth orës 00:05, në rrugën “Ndoc Martini”, në verandën e banesës së shtetasit D. C., 34 vjeç, dyshohet se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse duke shkaktuar dëme të vogla materiale.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *