Tronditet Shëngjini, si u ekzekutua në mes të qytetit kandidati për deputet me dy nbierma

0
Shpërndaje lajmin

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shëngjinin mesditën e sotme, pasi është ekzekutuar me armë zjarri Ardjan Nikulaj.
Burime për AlbEu.com bëjnë me dije se Nikulaj është ekzekutuar në pedonale të Shëngjinit ndërsa ndodhej në lokalin e tij “Coral”.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për rastin, ndërsa po merr nën mbikqyrje administrimin e kamerave rreth zonës.

Ardian Nikulaj njihet si biznesmen i fuqishëm në zonë, por ai ka qenë dhe kandidat për deputet në zgjedhjet e kaluara nën logon e PSD-së së drejtuar nga Tom Doshi.
Nikulaj rezulton të ketë ndryshuar mbiemrin, apsi më parë e ka patur Marku.
/AlbEu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *