Trup i tonifikuar dhe poza shumë provokuese/ Fotot më fantastike të Jen Selter

Share

Jen Selter është bërë e njohur nëpërmjet rrjeteve sociale si një modele fitnesi. 26 vjeçarja tërhoqi vëmendjen e shumë të rinjve duke shpërndarë foto të jetës së saj të përditshme në Instagram.

Jen ka arritur të grumbullojë plot 12.7 milion ndjekës në Instagram, ku mund të gjeni me qindra foto ku tregon fizikun e saj perfekt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al


Share

Komente