Trupat e pajetë të 5 personave, përfshirë 2 fëmijë gjenden në një shtëpi në Oklahoma

0
Shpërndaje lajmin

Trupat e pesë personave, përfshirë dy fëmijë, u gjetën në një shtëpi në Oklahoma City, njoftoi sot policia amerikane.
Togeri i policisë së Oklahomës, Gary Knight tha se të ndjerit ishin një familje dhe se ata vdiqën me vdekje të dhunshme, raporton “NBC news”.
Knight shtoi se policia ende nuk mund të zbulojë se çfarë saktësisht kanë gjetur hetuesit. Policia u dërgua në një shtëpi rreth 20 milje në perëndim të qendrës së Oklahoma City me dyshimin se kishte trupa brenda, tha Knight.
Sipas tij, në të gjitha trupat ka pasur lëndime që duket se bëhet fjalë për vrasje.
 
LEXONI GJITHASHTU:

SHBA: Serbia nuk ka bërë asnjë përpjekje për t’i gjetur sulmuesit e Banjskës
Të shtëna në kampusin e një universiteti në Delaware të SHBA, vritet 18 vjeçarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *