Trupi i saj është një ëndërr/ Rafaela Pirola do t”iu marrë mendjen dhe zemrën me pozat e saj

Share

Rafaela Pirola është një atlete dhe modele fitnesi nga Brazili. Me profilet e saj të njohura të mediave sociale, Rafaela motivon fansat e saj gjithnjë e në rritje të përpiqen për një mënyrë jetese të shëndetshme dhe produktive.

Rafaela është e apasionuar të punojë shumë, por figura e saj mahnitëse nuk ishte e lehtë për tu arritur. “Që të jem e dobët, duhet të zgjohem herët dhe të bëj kardio çdo ditë. Unë gjithashtu stërvitem në palestër, të paktën 5 herë në javë”, u shpreh Rafaela Pirola.

Jo vetëm që Rafaela stërvitet fort, por gjithashtu bën plane për të ushtruar dhe udhëtuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al


Share

Komente