Tuna me dedikim prekës për ish-vjehrrën: Përjetësisht në zemrat tona

Share

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë, Teuta Berisha nëna e artistëve të njohur, Robert dhe Patris Berisha.

E në mesin e shumë personave që bashkëndjenë dhimbjen me këtë rast tragjik, ishte edhe ish-reja e saj, Tuna Sejdiu, shkruan portali arbresh.info

Tuna së fundi publikoi një fotografi të të ndjerës, ku shihet Patrisi dhe Tiani, kurse në mbishkrim ajo emocioni me dedikimin që bëri.

“Sot ndjehem e pikëlluar. Tiani humbi nënën që e deshi aq shumë. Do të kujdesem t’ia mbaj të freskëta kujtimet për gjyshen e tij. Përjetësisht në zemrat tona”, ka shkruar Tuna. /arbresh.info/

Lexo edhe:

Nora Istrefi me fjalë prekëse për ish-vjehrrën: Ke qenë gjithmonë shoqja ime, të kam dashtë dhe më ke dashur – Arbresh.info

 


Share

Komente