Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV

Share

Aktivistja Elona Caslli ka dalë me një qëndrim të fortë kritik, përsa i përket emisionit “Përputhen”, që transmetohet në ‘Top Channel’.

Në këtë emision që ka startuar rreth një viti më parë, një grup djemsh dhe vajzash shfaqen në publik për të gjetur dashurinë.

Për aktivisten Caslli ky format televiziv mbetet një histori dështimi, dhe turpi bie mbi bordin e këtij televizioni, që ka miratuar një eksperiment të neveritshëm social.

Një mesazh për ” Top Channel”

Ndonëse me një kronikë të zgjeruar në ” Exclusive” u përpoqët të na e servirnit ” Përputhen” si një histori suksesi dhe dashurie, në të vërtetë

Ky turp dhe ky dështim bie mbi bordin e këtij televizioni, që ka miratuar një eksperiment të neveritshëm social.

Ky turp dhe ky dështim bie mbi ideatorët dhe producentët e këtij formati.

Ky turp dhe ky dështim bie mbi të gjithë ata individë që e mbështesin publikisht këtë format.

Post Scriptum- Neveri. Thjesht dhe vetëm neveri.

May be an image of text

 


Share

Komente