U deshën 11 vite për t’u ndërtuar, hidhini një sy hotelit prej floriri/ Fotogaleri

Share

U deshën 11 vite për të ndërtuar hotelin ‘Dolce Hanoi’ në kryeqytetin e Vietnamit, i cili është i gjithi i larë në flori.

Ky hotel ka një pishinë 70 metra katrorë me pllaka të lara në ar dhe pamje të mahnitshme të qytetit.

Hoteli ka 25 kate dhe 400 dhoma.

Për më tepër detaje, ndiqni fotogalerinë.

hot 11
hot 10
hot 9
hot 8
hot 7
hot 5
hot 4
hot 3
hot 1

The post U deshën 11 vite për t’u ndërtuar, hidhini një sy hotelit prej floriri/ Fotogaleri appeared first on Media .


Share

Komente