U fut për t’u larë, 25 vjeçari polak rrezikon mbytjen te Liqeni i Tiranës

0
Shpërndaje lajmin

Një 25 vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës ku ka rrezikuar të mbytet.
Ai është transportuar në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
“Më datë 18.05.2024, rreth orës 16:00, te Liqeni Artificial i Tiranës, është futur në liqen dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet shtetasi polak F. M., 25 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *