U mbyt në det teksa peshkonte në Durrës, gjendet në Kroaci trupi i pajetë i 40-vjeçarit

0
Shpërndaje lajmin

Pas afro një muaji nga mbytja e peshkatarit në Porto Romano, trupi pajetë i Aurel Ndonit, është gjetur në brigjet e Kroacisë.
Aurel Ndoni, po peshkonte kur ra në ujë, rreth një muaj më parë.
Ndoni ishte duke peshkuar së bashku me të vëllanë dhe një person tjetër, ku dyshohet se ka rrëshqitur duke rënë në ujë, por nuk ka mundur të dalë nga deti, pasi është tërhequr nga rryma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *