U përfol për ndarje nga partneri, Rozana Radi: Kam fiksim t’ia kontrolloj telefonin

Shpërndaje lajmin

Rozana Radi dhe partneri i saj Shpëtimi kanë një lidhje të konsoliduar prej 10 vitesh, e cila disa muaj mëparë u përfol se kishte marr fund.
Këtyre zërave iu përgjigj vetë këngëtarja, e cila u shpreh se janë vetëm thashetheme te përhapura nga mediat dhe çifti vazhdojnë shumë të lumtur bashkëjetesën e tyre.
E ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, përballë moderatores Ester Bylyku, Rozana zbuloi çmenduritë që bën për partnerin e saj.
Biseda:
Ester Bylyku: Më thuaj të vërtetën, a ia kontrollon telefonin fshehurazi ndonjëherë partnerit?
Rozana Radi: Gjithmonë, gjithmonë, dhe nuk kam nevojë të mendohem fare përpara se të përgjigjem.
Ester Bylyku: Pse? Ke kapur ndonjë gjë që nuk i beson?
Rozana Radi: Nuk kam kapur asgjë, por e kam fiksim t`ja kontrolloj. Nëse e merr telefonin do gjesh patjetër diçka edhe nëse është ndonjë mesazh pa të keq. Unë  di këtë dhe vazhdoj ta kontrolloj (qesh). Prandaj i them publikisht Shpëtimit të ndryshojë kodin e telefonit. Por gjithësesi burrat i fshinë mesazhet para se të vijnë në shtëpi (qesh)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *