U qëllua në kokë dhe këmbë, atentat me armë zjarri shqiptarit në Spanjë

0
Shpërndaje lajmin

Një shtetas shqiptar në Spanjë është paraqitur në spitalin  Tarragonas me plagë të shkaktuara nga arma e zjarrit.
Sipas mediave vendase, dyshohet për antetat, pasi ai kishte marrë tre plumba, në kokë dhe në këmbë.
Ende nuk dihen detaje të tjera mbi ngjarjen dhe as identiteti i shqiptarit.
Autoritetet spanjolle kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit apo autorëve që fshihen pas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *