U ribashkuan pas 17 vitesh: Lopez dhe Affleck, shpresëdhënës për lidhjen e tyre kësaj here

Shpërndaje lajmin

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, të cilët u ribashkuan pas 17 vitesh, po mundohen ta bëjnë lidhjen e tyre që të funksionojë. Të dy janë shpresëdhënës për marrëdhënien e tyre kësaj here, kanë konfirmuar burimet pranë tyre. “J.Lo dhe Ben janë çift dhe iu kanë thënë miqve se janë bashkë.”, thotë burimi.

Why Ben Affleck won't propose to Jennifer Lopez again | HELLO!

“Kur u lidhën përsëri, iu duhej të shihnin nëse shkëndija ishte akoma aty, sepse kishte kaluar një kohë.”, shtoi më tej. Lopez dhe Affleck – të cilët fansat iu referohen si “Bennifer” ringjallën romancën e tyre pasi ndërprenë fejesën në 2004.

Jennifer Lopez, former flame of ex-Yankees slugger Alex Rodriguez, getting  cozy with Ben Affleck - nj.com

Sipas burimit, dyshja ka “folur për të kaluarën dhe pse gjërat nuk shkuan mirë. Ata të dy janë shpresëdhënës për lidhjen e tyre këtë herë dhe po bëjnë përpjekje. Jenn është e gëzuar dhe me të vërtetë i beson Benit.” shpjegon burimi. “Ata të dy janë pjekur, janë në të njëjtën faqe dhe ka qenë e lehtë.” /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *