U vra në Veri, Afrim Bunjakut i vdiq djali para 10 vitesh, çfarë deklaronte polici

0
Shpërndaje lajmin

Afrim Bunjakut polici që u vra në Veri të Serbisë mëngjesin e 24 shtatorit, para 10 vitesh i kishte vdekur dhe djali.
Vetë Bunjaku në një intervistë që ka dhënë para disa kohësh për mediat, bëri me dije se djali i tij në moshën 17-vjeçare, humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.
Asokohe ai tregoi dhe mënyrën se si mori vesh lajmin e trishtë.
“Data 10 shtator isha në punë kur mora vesh që djali im Fatlmumi 17-vjeç është aksidentuar.  Më thanë që është gjallë dhe është nisur drejt spitalit. Kur arrita afër spitalit pashë që djalI im kishte ndërruar jetë”-kishte thënë Bunjaku.
Bunjaku humbi jetën si pasojë e plumbave të marrë nga sulmet terroriste në Veri të Kosovës. Si pasojë u plagosën dhe dy policë të tjerë ndërsa u vranë dhe dy sulmues.
LEXONI GJITHASHTU: 

Vrasja në Rrëshen/ Gazetari: S’u bë nga profesionist, u gjetën mbi 30 gëzhoja
Gjermania do të forcojë kontrollet kufitare me Poloninë dhe Çekinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *