Ua si nuk e pamë këtë mbrëmë! Sindi dhe Elvisi u lidhën? Ai bën deklaratën e madhe: Jemi në të mirë dhe të keq

Share

Juli dhe Sindi u pezulluan nga “Përputhen” pas një debati të ashpër në puntatën e së hënës. Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që revoltoi keq konkurrenten.

Juli u rikthye në program të enjten, ndërsa Sindi rikthehet mbrëmjen e sotme. Konkurrentja ka publikuar një video gjatë xhirimeve të “Përputhen Prime”, ku shihet e kuruar deri në detaje.

Elvisi, konkurrenti i cili ka deklaruar se është në studio vetëm për Sindin, ka publikuar në Instastory një foto pranë saj me një dedikim shumë domethënës.

“Në të mirë e në të keq”, ka shkruar ai.

FOTO:

ELVIS SIND

640 0 6032b6ee1d7e8


Share

Komente