“Unë vij nga fshati”, plas sherri mes nënave në “T’ka mami yll”: Pse e puthi djalin tënd

Share

Flokët mesa duket janë bërë “molla e sherrit” për puntatën e parë të Dance Reality Show “T’ka mami yll”, i cili nisi mbrëmjen e sotme në ekranin e ABC.

Anëtarja e jurisë, Riselda Sejdia ka komplimentuar për flokët kaçurrell një nga djemtë në garë, Soarin dhe kjo ndezur debat mes mamave.

LEXO EDHE:“I kam flokët fallco”, balerina e njohur shqiptare flet pa komplekse në “T’ka mami yll”

Një nga mamatë, përkatësisht ajo e Aurorës, e ka cilësuar këtë gjest si “mbajtje me hatër”, pasi Soari vjen nga një familje, ku prindërit janë balerinë.

Mami i Soarit: Unë kam qenë dhe jam balerinë. Këtë unë kisha frikë, paragjykimin që ndodh rëndomë.

Mami i Aurorës: Nuk e kam fare. Unë jam mësuar me paragjykime dhe nuk e kam fare.

Mami i Soarit: Ti sapo e bëre vetë. Unë vij nga fusha e televizionit e dashur.

Mami i Aurorës: Mund të vish nga të duash, edhe unë nga fshati vij zemër.

Mami i Soarit: Fëmija im nuk mund të paragjykohet, ka talent.

Mami i Aurorës: Aty janë të gjithë të barabartë. Mund të puthte edhe Kristinën ose djalin që ishte në garë.

Mami i Soarit: Ishte zgjedhja e saj. Nuk ka mbaruar, mund të puthi dikë tjetër pak më vonë. l.k/

 

 

 

 

 

 

Komento

Recent Posts

 • a1Instant
 • Aktualitet
 • Ekonomi
 • FMN
 • rritje ekonomike
 • Të fundit

Çmimet do të vijojnë shtrenjtimin, FMN: Shqipëria rritjen më të lartë në rajon në 2021

5 hours ago
 • a1Instant
 • Aktualitet
 • arbi agalliu
 • Bardh a Zi
 • Emisione
 • kriza energjetike
 • Rezart Prifti

Prifti: Kriza energjetike erdhi nga keqmenaxhimi

7 hours ago