Vaksinohet Skënder Brataj dhe ekipi i urgjencës! Manastirliu nuk harron të ‘mburret’, nxjerr videon në rrjetet sociale

Share

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër vaksinimin e stafeve mjekësore në qendrën e vaksinimit në Stadiumin ‘Air Albania’. Këtë paradite janë vaksinuar stafi i Urgjencës Kombëtare, mes tyre edhe dr. Skënder Brataj.

“Po vijojmë intesivisht me të gjithë ekipet tona. Po përfundon QSUT, Urgjenca Kombëtare, spitali Dibrës, Krujës, sot vetëm tek Arena Kombëtare vaksinohen më shumë se 500 punonjës të shëndetësisë, ndërkohë që vijon vaksinimi edhe për të moshuarit në shtëpitë e të moshuarve. Jemi në një moment pune intesive”, tha Manastirliu.

Për të shikuar videon klikoni linkun

 

 


Share

Komente