Shpërndaje lajmin

Shtatë emigrantë të huaj ende të paidentifikuar dhe transportuesi  shqiptar, i identifikuar me inicialet  E. B nga Shkodra,  humbën jetën në të gdhirë të së martës në një aksident rrugor  në rrugën Përmet-Këlcyrë. Incidenti me emigrantët që sipas policisë  kishin  hyrë  ilegalisht në vendin tonë nga kufiri grek në zonën pranë pikës kufitare të  “Tre […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *