Vdiqa për ty, ҫfarë po ndodh mes Meritonit dhe Eglës?

0
Shpërndaje lajmin

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe, banorët e Brother Vip”, kanë vendosur të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin.
Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit dhe është habitur, kryesisht nga Egla, e cila vazhdimisht është aktive nëpër shtëpi, duke krijuar situata të ndryshme.
Pjesë nga biseda:
Meritoni: “O Egla Ceno, vdiqa unë sot për ty. I ke dhënë verë të kuqe Julit, i ke dhënë fjalë dashurie Heidit”.
Egla: “Komplimente për insistimin”.
Meritoni: “U largove nga ajo mërzitja e madhe për Orin. Mua më the dorëzohu, se ka mbaruar gjithcka.
Egla: Dorëzohu së thëni qelbësirllëqe”.
Meritoni: “Me 25 maj mbaron loja. Keni rënë në qetësi Egla, jepi drejtim zemra. Apo sot po jeton, më fal. Mbas 4 muajve po jeton”.
 

 

View this post on Instagram

 
A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *