Vëllezërit në Korçë “bëjnë” për spital një shtetas, shpallen në kërkim

0
Shpërndaje lajmin

Dy vëllezër nga Korça janë shpallur në kërkim nga policia pasi kanë dhunuar një shtetas tjetër.
Policia tha se ngjarja ndodhi në lagjen nr. 8, Korçë, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasit Xh. H., dhe R. H., (vëllezër), banues në Korçë, dyshohet se kanë goditur me mjete të forta shtetasin S. S., i cili aktualisht ndodhet për mjekim në spitalin e Korçës.
Nga ana e Policisë po vijon puna për kapjen e dy autorëve të dyshuar të ngjarjes.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
 
LEXONI GJITHASHTU:

EMRI| Shok me të moshuarin, kush është autori i plagosjes së 81-vjeçarit në Korçë
Fermeri korçar: Molla e serbit me 70 lekë/kg, ndërsa e Korçës 90 lekë/kg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *