January 13, 2022

Vendimtare për kualifikim, formacionet zyrtare Atalanta-Villareal (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Në Grupin F luhet ndeshja vendimtare për kualifikim mes Atalantës dhe Villareal.

Italianët renditet të 3-tit me 6 pikë, 1 pikë më pak se spanjollët.

Ndërkohë një fitore e Skuadrës së Gasperinit do t’i siguronte kalimin në fazën me eliminim direkt.

Në foton më poshtë gjeni formacionet zyrtare: / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *