January 22, 2022

Vetingu i politikanëve, Basha: Do pastrojmë politikën nga llumi, veset e pazaret

Shpërndaje lajmin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish për vetingun duke theksuar se ta pastrojë politikën nga llumi.

“Politikanët e korruptuar, mediat kliente të Ramës & oligarkët,janë bashkë kundër ndryshimit dhe pd. E duan Shqipërinë në gjunjë, ku ata fitojnë dhe shqiptarët humbasin. Nuk do ja dalin!Do ta pastrojmë politikën nga llumi i tranzicionit,nga veset & pazaret e tyre.#vettingnëpolitikë”, shkruan Basha.

ne perditesim


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *