January 18, 2022

Victor Osimhen, i dëshiruari i skuadrave “big”

Shpërndaje lajmin

Sulmuesi 22-vjeçar nigerian është një nga sensacionet e Serisë A falë tetë golave të tij në nëntë ndeshje për Napolin.

Ai është në “orbitën” e Real Madridit, në rast se opsionet e Mbappé, Haaland apo Lewandowski lëkunden , dhe e ky fundit ka detyruar edhe Bayernit në futet fuqishëm në garë për Osimhen.

Klubi bavarez është i gatshëm të ofrojë më shumë se 100 milionë euro këtë verë për transferimin e tij, sipas asaj që theksojnë nga Italia. /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *