VIDEO/ Asist dhe goditje drithëruese, Uzuni në formë për Granada

Shpërndaje lajmin

Myrto Uzuni shënoi golin e parë kundër Mallorca javën e kaluar, ndërkohë që po bën një ndeshje të mirë kundër Bilbao sot.
Beratasi i Granada ishte altruist në minutën e 36-të të ndeshjes, duke shërbyer për Collado. Ky i fundit shënoi dhe i dha avantazhin skuadrës së tij.

Uzuni ndërkohë iu afrua golit të dytë të Granada në fundin e pjesës së parë, me një goditje në hyrje të zonës që përfundoi pranë shtyllës pingule. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *