VIDEO/ Barcelona mposht Mallorcan e Muriqit

Shpërndaje lajmin

Barcelona ka mposhtur Mallorcan 2-1.
Depay realizoi në minutën e 25’, ndërsa Sergio Busquets shënoi gol të bukur me të majtën, kur po luhej minuta e 54’ e takimit.
Raillo në minutën e 79’ ngushtoi shifrat për miqët po vetëm kaq.
Barcelona me 66 pikë dhe mban vendin e dytë në La Liga.
Mallorca mbetet me 32 pikë në vendin e 16 dhe vijon luftën për mbijetesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *