VIDEO/ Barcelona pa motiv mposhtet nga Bayern, Atletco i thotë lamtumirë Champions

0
Shpërndaje lajmin

Janë mbyllur ndeshjet e parafundit të fazës së grupeve në Champions League.
Barcelona pa motiv, pasi u eleminua nga Champions League u mposht 0-2 nga Bayern. Golat për gjermanët u realizuan nga Mane dhe Choupo-Moting. SHIKO GOLAT
Edhe Atl Madrid është eliminuar nga Champions. Spanjollët barazuan 2-2 ndaj Bayern Leverkusen. SHIKO GOLAT
Liverpool ka siguruar kualifikimin duke mposhtur 0-3 Ajax me golat e Salah, Nunez dhe Elliott. SHIKO GOLAT
Ndërkohë, Tottenham ka barazuar 1-1 ndaj Sporting dhe mbetet i hapur  kualifikimi. SHIKO GOLAT . /G.D /
 
 
 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *