VIDEO/ Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit drejt altarit, moderatorja i thotë “Po” propozimit për martesë të Genarit

0
Shpërndaje lajmin

Cindy Marina dhe Genar Topalli do të shkojnë drejt altarit. Djali i Jozefina Topallit iu është ulur në gjunjë gazetares sportive dhe i ka propozuar për martesë.
Dhe padyshim që përgjigja e Cindy Marinës ka qenë “Po”. Ajo ka postuar pamjet në rrjetin social Instagram shoqëruar me një emoji zemre.

View this post on Instagram

A post shared by Cindy Marina (@cindymarinaa)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *