September 16, 2021

VIDEO/E pazakontë, helikopteri i një biznesmeni ulet në mes të bregdetit rrezikohen pushuesit

Shpërndaje lajmin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ishullin Mykonos në Greqi, ku një biznesmen ka zgjedhur që të ulet me helikopterin e tij në bregdet në vendin ku ndodhej një kafe.

Mediat vendase bëjnë me dije se të gjithë pushuesit që ndodheshin në ishull janë trembur nga veprim i biznesmenit laik, i cili kishte zgjedhur që të rrezikonte jetën e pushuesve që ndodheshin aty vetëm për të përjetuar adrenalinën që shkakton ulja e helikopterit në bregdet.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën ku biznesmeni ka bërë dhe uljen e parë në këtë mënyrë si një mënyrë për të parë reagimin e njerëzve nga stuhia e rërës që mund të shkaktohej nga helikat e helikopterit.

Ndërkohë ku është një veprim që duhet se biznesmeni laik e ka bërë pasi ka pasur zili famën e Tom Cruise dhe ndërsa një tjetër “Ethan Hunt” uli helikopterin në rërë me një tjetër pasagjer në mënyrë që të bënte përshtypje klientëve të barit të plazhit, në vend që të përpiqej të ulej në një të izoluar dhe të sigurt vend.

Synimi i biznesmenit ishte të bënte një ulje mbresëlënëse vetëm për të fituar sytë dhe më pas të shijonte ushqimin e tij me mikun e tij. Sidoqoftë, ajo që ai bëri automatikisht rrezikoi sigurinë e të pranishmëve, të cilët ikën nga plazhi sapo panë që piloti ishte i vendosur ta ulte atë brenda shiritit të plazhit.e.su./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *