VIDEO/ Egnatia shënon një gol të jashtëzakonshëm, barazohet sfida ndaj Partizanit

0
Shpërndaje lajmin

Egnatia ka arritur të barazojë rezultatin në përballjen ndaj Partizanit.
Në minutën e 22’ të ndeshjes, Fernando ka mbajtur topin dy herë në ajër dhe më pas ka goditur fluturimthi nga një distancë e largët duke e dërguar topin në rrjetë./h.ll/
Shikoni golin e Egnatia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *