VIDEO/ Hajduti! Shikoni, një hajdut! Fëmija fëlliq politikanin serb në sytë e botës

0
Shpërndaje lajmin

Presidenti i serbëve të Bosnjes, Milorad Dodik ishte në një vizitë në një shkollë ditën e djeshme duke u përballur me një të vërtetë të dhimbshme,  e thënë nga femijët. Teksa po përpiqej të fliste me ta, njëri nga fëmijët fillon dhe bërtet: Hajduti! Shihni, një hajdut!
I vogli i kërkoi shokëve dhe shoqeve në radhë që të shinin nga Dodik,të cilin ai e quajti “hajdut”.
Dodik është në listën e zezë të SHBA-ve dhe aleat i ngushtë i Putinit.

$bp(“Brid_98410538”, {“id”:”38965″,”width”:”642″,”height”:”361″,”video”:”1455714″,”autoplay”:0,”shared”:true});
Fillimisht videoja u shpërnda live nga zyra e propagandës së Dodik, por e fshinë pasi dëgjuan fëmijën. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *