January 15, 2022

VIDEO/ I frikshëm Napoli, shënon dy gola të shpejtë ndaj Lazios

Shpërndaje lajmin

Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Lazios në Diego Armando Maradona Stadium në kuadër të javës së 14 të Serie A.

Për vendasit ka shënuar mesfushori Zielinski në minutën e 7 dhe vëtëm 3 minuta me vonë Mertens ka dyfishuar rezultatin.

Shikoni KËTU golin e Zielinskit

Shikoni KËTU golin e Mertens. /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *