VIDEO/ Ilnisa hedh buqetën e dasmës, cila nga vajzat e kapi?

0
Shpërndaje lajmin

Një dasem përrallore u organizua mbrëmjen e sotshme në Big Brother Vip.
Ilnisa dhe Meritoni shkëmbyen unazat dhe nje puthje mjaft romantike gjatë kurorëzimit .
Dasma u shoqërua me momente shume emocionuese , një prej tyre ishte edhe çasti kur Ilnisa hedh buqeten  dhe Meri me Sarën “luftuan” se kujt i takonte. Në fund buqetën e mori Sara.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ajo së bashku me Bardhin kanë krijuar tashme një marrëdhenje aty brenda , ku spektaklin e kaluar dhuruan edhe puthjen e tyre të parë për publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *