VIDEO/ Jordania i shënon supergol Kosovës , pjesa e parë mbyllet 0-1

Share

Kosova është duke luajtur në këto momente një ndeshje miqësore ndaj Jordanisë.

Rastet nuk kanë munguar nga kombëtarja e Kosovës por goli nuk është gjendur ende. Nga ana tjetër Jordania arriti të shënonte një gol shumë të bukur pas një kundërsulmi të shpejtë dhe një goditje nga jashtë zone , Baha Faisal autori i golit.

Rastin më të pastër e më të mirë Kosova e pati në minutën e 26’ me Vedat Muriqin por goditja u prit nga portieri.

Kosova 0-1 Jordani (pjesa e parë)/h.ll/

Komento

Recent Posts

 • Bashkimi Europian
 • Bota
 • Danimarka
 • kufizimet anti covid
 • lajme
 • Omicron

Nga 1 shkurti të lirë! Ky vend europian heq të gjitha kufizimet e Covid-19

25 mins ago
 • *Anash
 • Bota
 • hakerat
 • kineze
 • kompani gjermane
 • sulmojnë

Hakerët kinezë sulmojnë kompanitë gjermane

1 hour ago
 • Ballkon
 • Cyrih
 • Jeta në Zvicër
 • lajme
 • tenda

Cyrih: Ofron tendën në ballkon për 500 franga

1 hour ago