VIDEO/ Kamerat filmojnë autorin, momenti kur qëllon me breshëri plumbash drejt furrës së bukës në Shkodër

Shpërndaje lajmin

Videoja e të shtënave me armë në lagjen “Skënderbeg” në Shkodër. Siç shihet në videon e siguruar nga gazetarja e Abc Xhensila Kodra Armando Ndreu i afrohet furrës së bukës në pronësi të Sadet Ndreut dhe më pas qëllon me breshëri plumbash.

lajmi në perditesim
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.