January 22, 2022

VIDEO/ Kur Einxhel shfaqej krah reperit shqiptar, klipi në të cilin ka marrë pjesë

Shpërndaje lajmin

Einxhel Shkira u bë më e njohur me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Ajo ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj dhe konsiderohet si një ndër konkurrentet më të forta që synon finalen. Por së fundmi ka qarkulluar në rrjet një video ku shihet se moderatorja ka qenë pjesë e një klipi të Noizy-t.

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë”. Kënga në bashkëpunim me Encën ka protagoniste Einxhel, e cila është publikuar në vitin 2014. Kujtojmë që moderatorja ka nisur një romancë me konkurrentin tjetër, Dj Dagz. Ajo u rikthye në Big Brother puntatën e kaluar që kaloi falë biletës së kthimit.

/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *