November 27, 2021

VIDEO/ Man City triumfon me përmbysje ndaj PSG dhe “blindon” kreun

Shpërndaje lajmin

Man City ka fituar me përmbysje 2-1 ndaj PSG në ndeshjen e 5 të Grupit A.

Francezët realizuan të parët me Mbappe në minutën e 50′, por skuadra e Guardiolës realizoi 2 gola me Sterling 63′ Gabriel Jesus 76′.  Shiko golat e Man City ketu.

Ndërkohë, Reali ka bërë detyrën në Moldavi duke fituar pa probleme 0-3 ndaj Sheriffit. Shiko golat e Realit ketu.

Golat për Los Blancos u realuzuan nga Alaba 30′ Kroos 45′ dhe Benzema 56′. / /

 

 

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *