VIDEO/ Me Chelsea në hije, Ziyech realizon gol magjik me kombëtaren

Shpërndaje lajmin

Lojtari i talentuar i kombëtares së Marokut, Hakim Ziyech, ka realizuar një gol magjik gjatë fitores së skuadrës së tij ndaj Gjeorgjisë me rezultatin 3-0.
Maroku ka patur provën e fundit para Kupës së Botës duke sfiduar Gjeorgjinë në një miqësore.
Ziyech ishte autori i golit të dytë, ku ka parë nga 60 metra daljen e portierit gjeorgjian dhe ka goditur menjëherë nga mesi i fushës dukë e dërguar topin mrekullisht në rrjetë./ h.ll/

| En vidéo, le but exceptionnel d’Hakim Ziyech. pic.twitter.com/2qhecQkW9I
— DM SPORT (@dmsportma) November 17, 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *