VIDEO/ Momente paniku, në fushë futet ambulanca. Shikoni çfarë ndodh në “klasiken” e futbollit shqiptar

Share

Momente paniku në minutën e 67-të të sfidës Vllaznia-Tirana. Mesfushori i bardhebluve Gamfi pëson një dëmtim të frikshëm gjatë një dyluftimi në mesfushë dhe u transferua menjëherë në spital me autoambulancë. Për më tepër shikoni pamjet e dëmtimit të frikshëm të futbollistit afrikan.

 


Share

Komente