Shpërndaje lajmin

Ka përfunduar me rezultatin 1 me 1 pjesa e parë mes Lazios dhe AZ Alkmaar, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e 1/16-ve, të Europa Conference League.
Sfida u “zhbllokua” nga vendasit, me spanjollin Pedro, i cili gjeti rrugën e rrjetës në minutën e 19’-të, pas një asisti të Zaçagni. Mirëpo, nuk përfundoi me kaq pasi në fundin e pjesës së parë, më saktë në minutën e 45’-të, greku Pavlidis ndëshkon “shqiponjat” romake, pas një aksioni të bukur ekipor. /i.m /  
SHIKONI GOLAT:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *