VIDEO-Një tërmet i inskenuar në me të intervistës/ Vajza e ish deputetes bërtet e tmerruar

Share

Vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, Ada Deda, ka qenë e ftuar në emisionin Glamour Zone.

Gjatë intervistës modeles i është realizuar një kamerë e fshehtë, e cila ka qenë një ide e autores dhe moderatores Ester Bylyku.

Në një moment, gjatë intervistës limuzia filloi të shkundej dhe të dyja vajzat nxituann të dilnin jashtë por në fund moderatorja ka zbuluar se ka qenë e gjitha një kamerë e fshehtë. Ndërkohë Ada e frikësuar nuk e besonte akoma teksa bërtiste./ CNA.al


Share

Komente