January 17, 2022

VIDEO/ Përplaset me urën dhe bie nga autobusi, panik gjatë festë në Turqi

Shpërndaje lajmin

Kocaelispor fitoi 4-0 ndaj Sakaryaspor në duelin final për t’u ngjitur në divizionin e dytë të futbollit turk. Festë e madhe për ekipin nga Izmiri, që sezonin e ardhshëm do të garojë në 1.Lig.

Skuadra festoi me një autobus të hapur dhe problemet nuk munguan. Një nga lojtarët e Kocaelispor, u përplas me një urë dhe u rrëzua nga autobusi.

Gjatë këtij aksidenti mbeti i plagosur edhe një tjetër futbollist i skuadrës fituese, por mediat turke raportojnë se gjendja e tyre është e mirë. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *