VIDEO| Ronaldo gjuan me top kameramanin, i shkakton një hematomë

0
Shpërndaje lajmin

Al Hilal ka luajtur në shtëpinë e Al Raed mbrëmjen e së shtunës dhe ka fituar në rezultatin 3 me 1. Golat u shënuan nga Mane dhe Tallisca-s, por çfarë mori vëmendjen më të madhe ishte tentativa për gol e Cristiano Ronaldos.
Ylli portugez ka realizuar një goditje dënimi që nuk shkoi siç duhet.
Përveçse nuk qëlloi brenda në rrjetë, Rolando goditi një kameraman që po filmonte lëvizjen e tij.
Fatkeqësisht punonjësi ka pësuar një hematomë.

Cristiano Ronaldo n’a pas épargné un cameraman sur son coup franc.
@ESPNFC pic.twitter.com/p9xqaqCkQn
— Actu Foot (@ActuFoot_) September 16, 2023

LEXONI GJITHASHTU:

Nominimet për Topin e Artë, Messi në kërkim të trofeut të 8-të. Mungon Ronaldo
VIDEO| Ronaldo dhe Mane dhurojnë spektakël, portugezi tripletë me Al Nassr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *