April 15, 2021

VIDEO/ Superiorja DIREKT, çfarë po ndodh në duelin Partizani-Teuta

Shpërndaje lajmin

Partizani-Teuta është ndeshja e fundit e javës së 25-të në Superiore, që po luhet prej orës 16:00. Ilir Daja dhe Edi Martini kanë zgjedhur edhe formacionet që do të zbresin në fushë nga fillimi.

Pavarësisht ndeshjes në Laç në Kupë, për 120 minuta, te “demat” e kuq nuk ka asnjë ndryshim në formacion. E njëjta gjë edhe te Teuta, që vazhdon me të njëjtët titullarë. Pas humbjes së Laçit, të dyja skuadrat do tentojnë tre pikët.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 25
E DIEL, MË 21 MARS, ORA 16:00

PARTIZANI-TEUTA 0-0
PARTIZANI:
Hoxha, Mala, Bitri, Belica, Hakaj, Broja, Murataj, Bardhi, Asani, Çinari, Cardoso. Trajner: Ilir Daja.
TEUTA: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kouros, Aleksi, Daja, E. Vila, L. Vila, Bregu, Krasniqi. Trajner: Edi Martini

Po luhet ndeshja…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *